Menu

Træneroversigt

  Trænerliste      
         
Årstal: Hold Navn Telefon Mail
2017 m/k U 5 Ejvind Hansen 40978582 ejvindhansen@outlook.com
2016 m/k U 6 Ejvind Hansen 40978582 ejvindhansen@outlook.com
         
2015 m/k U 7 Ejvind Hansen 40978582 ejvindhansen@outlook.com
         
2014 m/k U 8 Ejvind Hansen 40978582 ejvindhansen@outlook.com
         
2013 m/k U 9 Ditte Sørensen 61711956 dittehedemann@hotmail.com
    Maiken Stokholm 28291307 stokker78@hotmail.com
    Mie Grønborg 28607013 mettegronhøj@gmail.com
         
         
2012 m/k U 10 Michael Juulsen 30172191 mijhansen@gmail.com
    Louise Foged 28745043 louisefoged@hotmail.com
    Adriano Knudsen 22792238 fodboldmail@mail.dk
  afd. Leder Tanya Knudsen 22338834 fodboldmail@mail.dk
         
         
2011 m/k U 11 Kristoffer Riddersholm 25466637 kristoffer.riddersholm@fredericia.dk
    Anders Theodorsen   dsI199798@mail.jubii.dk
         
2010 U 12 Kasper Findahl 51806222 findahlen@gmail.com
    Tommy Marcussen 24253823 tommy_marcussen@hotmail.com
  afd. Leder Lene Skousen 40419869 leneskousen@gmail.com
         
2009  drenge U 13 Attila Darok 23881538 attila.darok@gmail.com
         
2008 drenge U 14 Kasper Nørregaard 20655693 mettekasper2008@hotmail.com
    Erik Petersen 27634191 epfoder@msn.com
    Jens Andersen 20234703 jenssoborg@gmail.com
    Kristian Thomsen 25148618 kristianthomsen@yahoo.dk
    Tue Sørensen 52139409 tues224@hotmail.com
    Emil Mortensen 25704787 emilmort@live.dk
    Frederik Holm 30322004 hedegaardholm@icloud.com
         
2007 drenge U15 Ulrik Hansen    
         
         
2006 drenge U 16 Flemming Knudsen 22263813 interacting@outlook.dk
    Rasmus Nørgaard    
  Afd. Leder John Højsgaard   johnhøjsgaard@gmail.com
         
2003/04 drenge U 19 - 1 Tobias Pedersen 60167521 tobias.f.petersen@hotmail.com
    Jonas Chebil    
2003/04 drenge U 19 -2 Ejvind Hansen 40978582 ejvindhansen@outlook.com
         
Serie 2   Mogens Hjort 20918367 hjortmogens@gmail.com
    Casper Gillberg 91899092 casper@kabeltrucking.com
         
Serie 3 / 6   Zhavit Hassani 60430323  
         
         
Målmandstræner herre sen.      
         
Old Boys   Casper Giilberg 91899092 casper@kabeltrucking.com
Senior Old Boys   Henrik Lerby 22331361 henriklerby@live.dk
Bedstefar   Johnny Gillberg 28357300  
    Steen Madsen 61798454  
         
2006-2010 Piger      
         
2007/08 piger U 15 piger Preben Hamann 23385649 preben.hamann@gmail.com
    Chris Eriksen 51583437 skyttevej24@gmail.com
         
2003/04 piger U 16 piger Jess Petersen 25438405 jesslone55@gmail.com
    Maria Junker 31532680 april04@hotmail.com
         
Dame Senior   Kristian Rasmussen 21903672 krir73@gmail.com
    Jim Sidney 25786261 jimsidney.dk@gmail.com
    Kenneth Wieben 31137952 kennethwieben@gmail.com
         
Målmandstræner dame/pige Kenneth Andersen 30179226  
         
Dame old girls   Susanne Dall 41603453 sannedall@gmail.com
         
Fodbold Fitness Kvinder Maiken Stokholm 28291307 stokker78@hotmail.com
         
F.C. Ungdom        
2009   Jonas Pedersen 20211259 jonas92.jp@gamil.com
    Stephan Nyrup 20230542 nyrup78@hotmail.com
         
2008 U 14 Stephan Nyrup 20230542 nyrup78@hotmail.com
    Rene Arnvig 29934748 reha70@gmail.com
         
2007 U 15 Christian Clausen 27501010 cc@imdk.dk
    Rasmus Mathiasen   rs@imdk.dk
         
2005 U 17 Rene Olsen 40599713 ro@fcfredericia.org
På KFUM.dk indsamler vi data om brugernes færden på siden. Dette gør vi for at forbedre siden løbende. Hvis dette kan godkendes af dig som bruger tryk da OK. På forhånd tak. Alle data behandles fortroligt samt anonymt og der indsamles ikke personfølsomme data.