Menu

Træneroversigt

Årstal: Hold Navn Telefon Mail
         
2017 m/k U 5 Ejvind Hansen 40978582 ejvindhansen@outlook.com
2016 m/k U 6 Ejvind Hansen 40978582 ejvindhansen@outlook.com
         
2015 m/k U 7 Carsten Thuesen 22837848 carsten-thuesen@hotmail.com
         
2014 m/k U 8 Ejvind Hansen 40978582 ejvindhansen@outlook.com
         
20013 m/k U 9 Ditte Sørensen 61711956 dittehedemann@hotmail.com
    Maiken Stokholm 28291307 stokker78@hotmail.com
    Mie Grønborg 28607013 mettegronhøj@gmail.com
         
2012 m/k U 10 Tanya Knudsen 22338834 fodboldmail@mail.dk
    Adriano Knudsen 22792238 fodboldmail@mail.dk
    Anyway Govo 52780283 anygovo@hotmail.com
         
2011 m/k U 11 Kristoffer Riddersholm 25466637 kristoffer.riddersholm@fredericia.dk
    Anders Theodorsen   dsI199798@mail.jubii.dk
         
2010 U 12 Kasper Findahl 51806222 findahlen@gmail.com
    Tommy Marcussen 24253823 tommy_marcussen@hotmail.com
  afd. Leder Lene Skousen 40419869 leneskousen@gmail.com
         
2009  drenge U 13 Attila Darok 23881538 attila.darok@gmail.com
    Jacob H Jacobsen 53636031 jacob.haahr@live.dk
         
2008 drenge U 14 Kasper Nørregaard 20655693 mettekasper2008@hotmail.com
    Erik Petersen 27634191 epfoder@msn.com
    Jens Andersen 20234703 jenssoborg@gmail.com
    Kristian Thomsen 25148618 kristianthomsen@yahoo.dk
    Tue Sørensen 52139409 tues224@hotmail.com
    Emil Mortensen 25704787 emilmort@live.dk
    Frederik Holm 30322004 hedegaardholm@icloud.com
         
         
2007 drenge U15 Kim N Kristensen 91887262 knkr@outlook.com
    Steve Damien 91731585  
         
2006 drenge U 16 Ejvind Hansen 40978582 ejvindhansen@outlook.com
         
2003/04 drenge U 19  Tobias Pedersen 60167521 tobias.f.petersen@hotmail.com
         
Serie 2   Mogens Hjort 20918367 hjortmogens@gmail.com
    Casper Gillberg 91899092 casper@kabeltrucking.com
         
serie 3   Tobias Pedersen 60167521 tobias.f.petersen@hotmail.com
serie 5   Ejvind Hansen 40978582 ejvindhansen@oulook.com
         
         
         
Old Boys   Casper Giilberg 91899092 casper@kabeltrucking.com
Senior Old Boys   Casper Shou    
Bedstefar   Johnny Gillberg 28357300  
    Steen Madsen 61798454  
         
2011-2013 Piger Thomas Vestermann 60629615 westerdk@icloud.com
    Alexander Westermann    
         
Dame old girls   Susanne Dall 41603453 sannedall@gmail.com
         
Fodbold Fitness Kvinder Maiken Stokholm 28291307 stokker78@hotmail.com
         
F.C. Ungdom        
2009 U 13 Jonas Pedersen 20211259 jonas92.jp@gamil.com
         
2008 U 14 Rene Arnvig 29934748 reha70@gmail.com
    Kenneth Andresen   kenneth.andresen@dsv.com
         
2007 U 15 Ulrik Hansen   hoeness14@hotmail.com
         
2005 U 17 Rene Olsen 40599713 ro@fcfredericia.org
    Thomas Olander   tob@relationmedia.dk
         
         
         
         
På KFUM.dk indsamler vi data om brugernes færden på siden. Dette gør vi for at forbedre siden løbende. Hvis dette kan godkendes af dig som bruger tryk da OK. På forhånd tak. Alle data behandles fortroligt samt anonymt og der indsamles ikke personfølsomme data.