Menu

Træneroversigt

 

Trænerliste

     
         

Årstal:

Holdbe-tegnelse:

Navn

Telefon

mail

2016 U 5 Ejvind Hansen 40978582 ejvindhansen@outlook.com
         
2015 U 6 Ejvind Hansen 40978582 ejvindhansen@outlook.com
         
2014 m/k U 7 Ejvind Hansen 40978582 ejvindhansen@outlook.com
         
20013 m/k U 8 Ditte Sørensen 61711956 dittehedemann@hotmail.com
    Maiken Stokholm 28291307 stokker78@hotmail.com
    Mie Grønborg 28607013 Mettegronhø j@gmail.com
         
         
2012 m/k U 9 Michael Juulsen 30172191 mijhansen@gmail.com
    Louise Foged 28745043 louisefoged@hotmail.com
    Kim Salling 93807001 kimsalling007@hotmail.com
    Adriano Knudsen 22792238 fodboldmail@mail.dk
  Afd. Leder Tanya Knudsen 22338834 fodboldmail@mail.dk
         
         
2011 m/k U 10 Kristoffer Riddersholm 25466637 kristoffer.riddersholm@fredericia.dk
    Anders Theodorsen   dsI199798@mail.jubii.dk
    Karl Tristan Højsgaard 60800702 karltristanh@gmail.com
    Tobias Hansen 20580180 robertpedersenhansen@gmail.com
         
    Kasper Findahl 51806222 findahlen@gmail.com
    Tommy Marcussen 24253823 tommy_marcussen@hotmail.com
  Afd. Leder Lene Skousen 40419869 leneskousen@gmail.com
         
Drenge 2009 U 12 Mikkel Handberg 30451075 mikkel.n.handberg@gmail.com
    Attila Darok 23881538 attila.darok@gmail.com
         
Drenge 2008 U 13 Kasper Nørregaard 20655693 mettekasper2008@hotmail.com
    Erik Petersen 27634191 epfoder@msn.com
    Jens Andersen 20234703 jenssoborg@gmail.com
    Kristian Thomsen 25148618 kristianthomsen@yahoo.dk
    Tue Sørensen 52139409 tues224@hotmail.com
    Emil Mortensen 25704787 emilmort@live.dk
    Frederik Holm 30322004 hedegaardholm@icloud.com
         
Drenge 2007 U 14 Aksel Christensen 41245134 aksel.christensen@carlsbeg.dk
         
         
Drenge 2006 U 15 Flemming Knudsen 22263813 interacting@outlook.dk
    Rasmus    
    Casper Larsen    
  Afd. Leder John Højsgaard   Johnhø jsgaard@gmail.com
         
Drenge 2004 U 17 Mustafa al Wahami 42202158 mostafa-al-wahhmi@hotmail.com
         
Drenge 2003 U 18/19 Miodrac Semic 28709130 mr.simic93@gmail.com
    Tobias Pedersen   tobias.f.petersen@hotmail.com
    Jan Laursen    
         
Serie 3    Mogens Hjort 20918367 hjortmogens@gmail.com
    Casper Gilberg 91899092 casper@kabeltrucking.com
         
Serie 5 / 6   Jason Campbell 28181404 jasonrivercampbell@gmail.com
    Aleksander Schmidt 22379985 ak106@hotmail.dk
    Anders Madsen    
1984 1988 herre sen.      
         
Gamle Drenge   Casper Giilberg 91899092 casper@kabeltrucking.com
Ældre gamle drenge   Henrik Lerby 22331361 henriklerby@live.dk
10 år   Johnny Gilberg 28357300  
10 år   Steen Madsen 61798454  
         
2006-2010 Piger Thea Dyrhbjerg 40854104 thea2698@fa7000.dk
         
2007/08 piger U 14 piger Preben Hamann 23385649 preben.hamann@gmail.com
    Finn Petersen 29859750 finn.pedersen@uponor.com
    Chris Eriksen 51583437 skyttevej24@gmail.com
         
2003/04 piger U 16 piger Jess Petersen 25438405 jesslone55@gmail.com
    Maria Junker 31532680 april04@hotmail.com
         
Dame Senior   Kristian Rasmussen 21903672 krir73@gmail.com
    Jim Sidney 25786261 jimsidney.dk@gmail.com
    Kenneth Wieben 31137952 kennethwieben@gmail.com
         
1984 1988 dame/pige Kenneth Andersen 30179226  
         
Dame Gamle piger   Susanne Dall 41603453 sannedall@gmail.com
         
Fodbold Fitness Kvinder Maiken Stokholm 28291307 stokker78@hotmail.com
         
F.C. Ungdom        
         
2008 U 13 Kenneth Barasinski 27823096 barasinski@icloud.com
    Stephan Nyrup 20230542 nyrup78@hotmail.com
         
2007 U 14 Rene Arnvig 29934748 reha70@gmail.com
    Danni Terstern   d.terstern@gmail.com
         
2005 U 17 Rene Olsen 40599713 ro@fcfredericia.org
    Jepper Holm 29747229 jeppeholm01@live.dk
         
På KFUM.dk indsamler vi data om brugernes færden på siden. Dette gør vi for at forbedre siden løbende. Hvis dette kan godkendes af dig som bruger tryk da OK. På forhånd tak. Alle data behandles fortroligt samt anonymt og der indsamles ikke personfølsomme data.