Menu

Træneroversigt

Årstal: Hold Navn Telefon Mail
         
2018 m/k U 5 Ejvind Hansen 40978582 ejvindhansen@outlook.com
2017 m/k U 6 Ejvind Hansen 40978582 ejvindhansen@outlook.com
         
2016 m/k U 7 Kamilla -Eva Frantsen 53824749 kamilla-eva@hotmail.com
    Mark Poulsen 28154447 miiq1@hotmail.com
         
2015 m/k U 8 Carsten Thuesen 22837848 carsten-thuesen@hotmail.com
    Lars Nielsen 40533906 larsdanielnielsen@gmail.com
    Mogens Mærsk   mogensmaerks@gmail.com
         
2014 m/k U 9 Ejvind Hansen 40978582 ejvindhansen@outlook.com
    Kim Blom 41188209 hr.kimblom@gmail.com
    Anders Theodorsen   anders.theo@gmail.com
         
20013 m/k u 10 Ditte Sørensen 61711956 dittehedemann@hotmail.com
    Rigo L. rasmussen 28954324 rigoras@gmail.com
    Semsa Musanovic 52172556 s.emsa@hotmail.com
         
2012 m/k U 11 Tanya Knudsen 22338834 fodboldmail@mail.dk
         
2011 m/k U 12 Anyway Govo 52780283 anygovo@hotmail.com
         
         
2010 U 13 Gyrithe k. Andersen 29429724 gyrithe.karsten@gmail.com
    Lucas Christensen 42944781 lucasweimar03@gmail.com
    Massoud Abdallah 53269126 masoudjanyar@gmail.com
    Noah G. Andersen 21613283 noahpollux03@gmail.com
målmandstræner   Frederik H.Lundfold 60139131 frede.lundfold69@gmail.com
         
2009  drenge U 14 Attila Darok 23881538 attila.darok@gmail.com
    Jacob H Jacobsen 53636031 jacob.haahr@live.dk
    Claus Hansen 61333435 cbh@l33.dk
         
         
         
2008 drenge U 15 Kasper Nørregaard 20655693 mettekasper2008@hotmail.com
    Erik Petersen 27634191 epfoder@msn.com
    Sebastian Ibsen   sebastiangehlsen@icloud.com
    Hakan Savas 20584834 savas72@hotmail.com
         
2007 drenge U 16      
         
         
2006 drenge U  17      
         
Serie 2   Mogens Hjort 20918367 hjortmogens@gmail.com
    Casper Gillberg 91899092 casper@kabeltrucking.com
         
serie 3   Miodrac Semir 28709130 mr.simic93@gmail.com
serie 5   Baris Susam 60103583 barissusam@gmail.com
    Tobias Pedersen 60167521 tobias.f.petersen@hotmail.com
         
         
Old Boys   Casper Giilberg 91899092 casper@kabeltrucking.com
Senior Old Boys   Casper Shou 41882329 casper@schau.nu
Bedstefar   Johnny Gillberg 28357300  
    Steen Madsen 61798454  
         
2014-2016  Piger Søren Juhl 55563253 juhlsoren@hotmail.com 
         
2011-2013 Piger Thomas Vestermann 60629615 westerdk@icloud.com
    Alexander Westermann    
         
Dame old girls   Susanne Dall 41603453 sannedall@gmail.com
         
         
F.C. Ungdom        
2010 U 13 Thomas Olander   tob@relationmedia.dk
    Jakob Jensen    
    Alaxander Wandal    
         
2009 U 14 Jonas Pedersen 20211259 jonas92.jp@gamil.com
    Emil Bundgaard   emilmort@live.dk
    Frederik Holm   hedegaardholm@icloud.com
         
2008 U 15 Erdan Muhic   erdan_muhic@hotmail.com
    Adriano Knudsen    
         
2007 U 16 Ulrik Hansen   hoeness14@hotmail.com
         
2005/2006 U 19 Kenan Runage 40599713 kr@fcfredericia.org
    Thomas Fauerholdt   t.fauerholt7957@gmail.com
På KFUM.dk indsamler vi data om brugernes færden på siden. Dette gør vi for at forbedre siden løbende. Hvis dette kan godkendes af dig som bruger tryk da OK. På forhånd tak. Alle data behandles fortroligt samt anonymt og der indsamles ikke personfølsomme data.